ממרכזים לפגועי נפש
ועד אפוטרופסות

נתיב מותאמת לניהול של כל סוגי השיקום – מרכזים לפגועי נפש, אוטיזם, עיוורים, שיקום בקהילה, מפעלים מוגנים, מועדונים חברתיים, נפגעי תקיפה מינית, אפוטרופסות (כולל ניהול פיננסי של חשבונות בנק החוסים), חונכות, מרפאות, בתי חולים שיקומיים ועוד. היא מתאימה גם לסיעוד וניהול בתי אבות.

נסיון המתורגם
ליכולות

למנרבה ניסיון עתיר שצברה בעבודתה במהלך 10 שנים עם עשרות לקוחות בישראל, נסיון שהוליד תובנות מעמיקות על תחום השיקום וצרכי הארגונים העוסקים בו. מנרבה מיישמת את הידע המצטבר שלה ומתרגמת אותו ליכולות ייחודיות של המערכת לשיפור ניהול השיקום. נתיב מייעלת את ניהול השיקום והארגון, ומונעת מהארגון שיטות עבודה מסורבלות ובזבזניות.

מתכניות שיקום
ועד גיוס כוח אדם

המערכת מאפשרת שליטה בכל הרבדים של גופי השיקום, כולל מעקב אחר תכניות שיקום מפורטות, כספים, גבייה, ניהול חשבונות, גיוס כוח אדם, שעות עבודה, נכסים, תעסוקה, תיקים רפואיים וניהול ארגונים גדולים.

בין לקוחות המערכת

 
 

 

לארגונים העוסקים בתחום השיקום ישנם צרכים ייחודיים,
ויש רק מערכת אחת בישראל שנתפרה במיוחד להעניק פתרון מקיף לכל הצרכים הללו –
בזמינות מלאה בכל זמן ומקום, גם בסלולר.

ממשק ידידותי
ללא צורך בהכשרה

נתיב היא המערכת המובילה בישראל לניהול יעיל של כל סוגי מרכזי השיקום, שנבחרה לשימוש על ידי רב גופי השיקום הגדולים בישראל. מציעה פתרון מקיף לתפעול מכלול ההיבטים של ארגוני השיקום. כמערכת המתמחה בשיקום, והמצוידת בכל היכולות הנדרשות לכך.

חיבור בכל זמן
ומקום לצד אבטחת מידע קפדנית

המערכת נתמכת בענן ומאפשרת חיבור בכל זמן ומקום ליעילות מירבית, כולל אפליקציה בסלולר לצורך מעקב רציף של אנשי השטח בזמן אמת. מתבססת על מערך מחשוב המציע שרידות מירבית, בשל הצורך האקוטי באמינות גבוהה ובאבטחת מידע מקיפה, כל התשתיות בבעלות מנרבה והמערכת תואמת לכל התקנים וההנחיות של הרשות להגנת הפרטיות, כולל תקני ISO: תקן 9001 לפיתוח מערכות מידע, תקן 27001 לאבטחת מידע ותקן 27799 לאבטחת מידע רפואי.

מגוון ממשקים ודו״חות

לנוחות המשתמשים, נתיב מכילה ממשקים אינטגרליים רבים, ביניהם, פורטל הספקים של משרד הבריאות, פורטל הספקים של משרד הרווחה, שירות התעסוקה, העברות שכר דירה ממשרד השיכון, מערכות הנהלת חשבונות, מערכות שכר כולל פריורטי, עוצמה, סינאל ועוד.

המערכת מפיקה מגוון רחב של דוחות, כולל דוח תקבולים ממשרד הבריאות, הרווחה, הכלכלה והבטחון, מידע מקיף ומפורט בחלוקה ליחידות ושירותים, דוח דמי מחיה מפורט, דוח מטופלים, דוח מצבה, דוח חירום, ועוד עשרות רבות של דוחות ומסכים. 

תיק דייר
תיק עובד / מתנדב
תיק מרכז שיקום
תיק שיקום

הלקוחות שלנו מעידים

השימוש ארוך הטווח ואמינות המערכת מסייעים לנו בפיתוח המקצועיות ומכאן הכל אפשרי, אין ספק שהמערכת תומכת ביכולת הצמיחה ומאפשרת התייעלות

גילה נבו, מנהלת מערכות מידע עמותת אנוש

מנרבה היא חברת תוכנה "בוטיק", היכולת שלהם לבצע שינויים והתאמות בצורה מהירה היא קריטית לארגון מורכב כמו שלנו

מאיר גרוסר, מנהל מערכות מידע עזר מציון בריאות

אנו נעזרים במערכת לניהול התיק הרפואי והאדמיניסטרטיבי של הדיירים. מאז כניסת המערכת אנו ממעטים בשימוש בנייר וכל הנתונים נסרקים ונרשמים בנתיב

אפרת קליין, מזכירת מנכ"ל בית חולים אילנית

בעזרת מערכת נתיב אנו מנהלים את כל האישורים התקציביים של המתמודדים שלנו ויכולים לדעת בכל רגע נתון כמה אישורים חסרים. המערכת חסכה לנו זמן רב בדיווח סוף חודש וברמת כוח האדם שאנו מנהלים

מיכל זהבי, מנהלת חשבונות ראשית קבוצת פרוייקטים שיקומיים

עלון מידע

לנוחיותכם, ריכזנו עבורכם מידע מרוכז על רכיבי המערכת והיכולות שלה.
אומנם השתדלנו לפרט, אבל המערכת מאוד גדולה והכנסנו לעלון את הנושאים שתמיד שואלים עליהם.
לא מצאתם משהו? סביר להניח שכבר יש לנו אותו במערכת. שיקום זה המומחיות שלנו. צרו עמנו קשר.

פתיחת עלון מידע

ליצירת קשר

התייעץ ושתף אותנו בכל נושא רלוונטי, ואנו ניצור איתך קשר בהקדם

    Skip to content