יכולות מתקדמות המייעלות את פעילות הארגונים

מנרבה תופרת פתרונות לצרכים ייעודיים, בדגש מרכזי על ניהול מערכי שיקום, טיפול ורפואה. מתוך ניסיונה העשיר עם עשרות לקוחות בישראל במהלך 10 שנים, צברה החברה ידע מעמיק בתחומי הפעילות של לקוחותיה. התובנות הללו מיושמות ביכולות מתקדמות המייעלות את פעילות הארגון ומשחררת אותו מהצורך בפיתוחים מורכבים של יישומי ניהול ומצורות עבודה מסורבלות, מיושנות הצורכות זמן מיותר, כך שהארגון יכול להתמקד בתחום המקצועי.

פתרונות התוכנה של מנרבה ידידותיים וברורים למשתמש, ללא צורך בהכשרה טכנית. מנרבה מלווה את לקוחותיה באופן אישי ונותנת תמיכה מלאה ומענה לצרכיהם, כולל מדריכי משתמש מקוונים ושדרוג מתמיד של פתרונות התוכנה שלה.

מערך מיחשוב לשרידות מירבית

מנרבה היא ספק מוכר של משרד הבטחון, וכן שותפה עסקית של Magic Software, Priority Software ו-Microsoft. למנרבה מערך מחשוב מפוזר על פני שלוש חוות שרתים בישראל, המציע שרידות מירבית, כולל חווה מרכזית ואתר מראה המאפשר עבודה במקרה חירום עם גיבוי תת קרקעי נוסף.

בשל הצורך האקוטי באמינות גבוהה ובאבטחת מידע מקיפה, כל התשתיות הדרושות נמצאות בבעלות מנרבה, והמערכת תואמת לכל התקנים וההנחיות מטעם הרשות להגנת הפרטיות. חברתנו מאמינה באיכות, ולכן אנו מחזיקים בשלושה תקנים מטעם מכון התקנים הישראלי (9001, 27001, 27799)

זמינות בכל מקום וזמן,
גם בסלולר

המערכות של מנרבה נתמכות בענן ומאפשרות חיבור בכל זמן ומקום, כדי לתמוך
ברציפות העבודה, כולל אפליקציה בסלולר.

תקנים בחברה

ISO 9001
תקן ניהול איכות
ISO 27001
תקן אבטחת מידע
ISO 27799
תקן אבטחת מידע רפואי

הצוות שלנו

צוות מנרבה כולל מפתחי תוכנה מנוסים, אנשי תמיכה ומנתחי מערכות, בעלי נסיון בפיתוח במספר סביבות פיתוח

דורון סמל
מנכ"ל משותף ומייסד

בעל וותק של מעל ל-15 שנים במגוון תפקידים, בניהם גם כמנמ"ר חיל המשטרה הצבאית. ניסיון רב בכל שלבי פיתוח התוכנה, החל מייזום הפרויקט, ליווי והטמעה.

עידו כהן אלבוחר
מנכ"ל משותף ומייסד

מומחה בניהול תהליכי פיתוח מורכבים, ומגוון רחב של טכנולוגיות. שימש כראש צוות פיתוח במספר ארגונים.

ליצירת קשר

התייעץ ושתף אותנו בכל נושא רלוונטי, ואנו ניצור איתך קשר בהקדם

    Skip to content