שירותים

רשימת השירותים אותם אנו מציעים ומספקים.
 

ייעוץ וליווי פרויקטים

החלטה על פיתוח מערכת מידע בארגון הינו החלטה בעלת משמעות קריטית לארגון במובנים רבים: עלות כלכלית משמעותית, שינוי במבנה הארגוני בעקבות מחשוב תהליכים המתבצעים ידנית, השקעת שעות עבודה רבות בהדרכה והטמעה ועוד.

מנהל בארגון שאמור לקבל החלטה מסוג זה ולהוציאה לפועל מוצא את עצמו פעמים רבות בשדה לא מוכר ולרוב אין בידיו די מידע על מנת לקבל החלטה נכונה: האם לפתח עצמאית או בעזרת חברה חיצונית, כיצד למחשב את התהליכים, כיצד מובילים מהלך כזה בצורה נכונה?

חבר לדרך

לרוב מוצא עצמו המנהל נתקל בקשיים תוך כדי התהליך כשאין בידיו די מידע על מנת להעריך את התקדמות הפרויקט. כאן אנו נכנסים לתמונה.

אנו נותנים שירותי ייעוץ בכל תחומי פיתוח התוכנה. שירותים אלו ניתנים לחברות וארגונים השוקלים פיתוח או שדרוג של מערכת מידע או כאלו הנמצאים בעיצומו של המהלך. הליווי כולל ייעוץ לצוותי פיתוח מקומיים בחברה, בקרה אחר תהליכי פיתוח המבוצעים על ידי חברות אחרות בעבור הלקוח ועוד.

הייעוץ מלווה את כל שלבי התהליך החל מההתלבטות אודות היקף המערכת, התהליכים שימוחשבו והיקף ההשקה הנדרשת ועד לביצוע הערכות תוך כדי התהליך אודות התקדמותו, לוח הזמנים הנדרש לסיומו, העלות הכספית והיכולת להטמיעו בארגון.

ייעוץ טכנולוגי

לחברתנו ידע עשיר בפיתוח טכנולוגי בסביבות שונות והתמחות מיוחדות בפלטפורמת הפיתוח uniPaaS ובפיתוח יישומי אינטרנט עשירים (RIA). לא פעם מוצאים את עצמם מפתחים ובתי תוכנה בשאלות וקושיות הקשורות לעולם המג'יק. אנחנו הכתובת שלכם לכל שאלה ובקשה.