שירותים

רשימת השירותים אותם אנו מציעים ומספקים.
 

מחשוב ענני

ענן המחשוב או מחשוב בענן (באנגלית: Cloud computing) הוא פיתוח המאפשר להשתמש בכוח עיבוד ומחשוב דרך רשת האינטרנט. הביטוי ענן הוא דימוי לרשת האינטרנט המבוסס על הצורה הגרפית בה מתארים את הרשת בתרשימי זרימה.

בענן המחשוב נמצאים הנתונים והלוגיקה העסקית של מערכות המחשוב בשרתים במרכזי מחשבים והם מופעלים מיחידות קצה מרוחקות. כתוצאה מכך אין המשתמשים צריכים לרכוש ולנהל משאבי ומערכות מחשוב ובמקום זאת שוכרים אותה כשירות מספקים שמעמידים כוח מחשוב שהגישה אליו תהיה מרחוק דרך האינטרנט. מאפיין זה מאפשר להימנע מהוצאות גדולות על רכישת ציוד ותוכנות תשתית ומהצורך לנהל אותן.

אתה מחליט!

ענן המחשוב מאפשר למשתמש שליטה וויסות של עוצמת המחשוב הנדרשת כך שבעיתות עומס ניתן לשכור כוח מחשוב גבוה יותר ובעיתות רגיעה להקטין את ההוצאה.

החזון של ענן המחשוב הוא לאפשר למשתמשים להתחבר לכל שירותי המחשוב להם זקוקים באמצעות האינטרנט, באופן דומה להתחברות לרשת חשמל. למרות שבדרך כלל המושג ענן מחשוב מתייחס למרכזי מחשוב של ספק חיצוני יש המשתמשים גם במושג ענן מחשוב פנימי לשירותים הניתנים בגבולות אותו ארגון, אך באתרים פיזיים שונים.

מדובר בתחום שהינו חדש יחסית בעולם אם כי כל המומחים העולמיים תמימי דעים כי טכנולוגיה זו תתפוס חלקים ניכרים משוק המחשוב הארגוני בהמשך. לחברתנו ידע מעשי מוכח בהפעלת מספר שירותים בצורה זו ואנו מחלוצי השיטה בישראל.

פיתוח תוכנות כשירות

לחברתנו ניסיון וידע מוכח בפיתוח מערכות לענן המחשוב במודל תוכנה כשירות. נשמח להעמיד לשירותך את הידע שלנו ולפתח עבורך פתרונות מבוססי ענן מחשוב. מערכות אלו זמינות מכל מקום באמצעות האינטרנט.

אירוח יישומי ענן

אירוח יישומי ענן, אינו אירוח אתר רגיל ונדרשת לכך התמחות וראיה כוללת של השירותים הניתנים באמצעות הענן. אנו מפעילים מרכז אירוח ליישומי ענן הכולל בתוכו התמודדות עם מספר איומים מרכזיים ומפעלים המשכיות עסקית (DRP) וגיבויים.

פתרונות יחודיים לסביבת מג'יק

אנו מתמחים באירוח יישומי uniPaaS בתצורת RIA ו-Merge. במסגרת האירוח אנו נותנים פתרון כולל להפצת המערכת, ניהול התצורות, בסיסי הנתונים וניהול המשתמשים במערכות.