שירותים

רשימת השירותים אותם אנו מציעים ומספקים.
 

אפיון הוא מסמך אב לכל מערכת תוכנה, ועל בסיס הדרישות המפורטות בו מפתחים את קוד המקור של מערכת התוכנה. תהליך האפיון כולל ניתוח כל צרכי לקוח, פגישה עם אנשי המפתח בארגון, ניתוח אתגרים עסקיים ועוד.

קרא עוד »
 

אנו נותנים שירותי ייעוץ וליווי בכל תחומי פיתוח התוכנה. שירותים אלו ניתנים לחברות, בתי תוכנה וארגונים השוקלים פיתוח או שדרוג של מערכת מידע או כאלו הנמצאים בעיצומו של המהלך. הייעוץ והליווי נעשה ע"י מומחים מחברתנו.

קרא עוד »

לחברתנו ידע מקיף בפיתוח תוכנה בהתאמה אישית לצרכי הארגון. הפיתוח כולל את פיתוח התוכנה על-פי האפיון, בניית בסיס נתונים, ובדיקות עליה לאוויר. נוסף על אילו אנו מבצעים הדרכה והטמעה עם משתמשי הקצה ונותנים אחריות למוצר המוגמר.

קרא עוד »
 

במצב בו העולם מתקדם לעבר מחשוב בכל תחומי העיסוק, נתקלות חברות רבות בבעיית ריבוי המערכות בארגון. לחברתנו ידע מקיף בביצוע פרויקטי אינטגרציה בזמן קצר וביעילות לכל סוגי מערכות המידע, תשתיות, בסיסי נתונים ועוד.

קרא עוד »

פיתוח יישומי תוכנה כשירות מצריך מיומנויות ייחודיות, המביאות בחשבון את נושא ניהול המשתמשים, ריבוי הדיירים והשירותים והארכיטקטורה הייחודית בעת הבניה. לחברתנו ידע עשיר ומוכח בפיתוח יישומים אלו.

קרא עוד »
 

אירוח יישומי ענן, אינו אירוח אתר רגיל ונדרשת לכך התמחות וראיה כוללת של השירותים הניתנים באמצעות הענן. לחברתנו מרכז מחשבים אשר נותן מענה מקיף ליישומי תוכנה כשירות, לרבות המשכיות עסקית, גיבוי נתונים ועוד.

קרא עוד »

בעולם בו מערכות המידע חשופות לאיומים מחוץ ומפנים לארגון, חשוב להצטייד במערכת מאובטחת ומנוטרת. לחברתנו ניסיון בשילוב רכיבי ניטור, מעקב ואמצעי זיהוי מתקדמים, כגון: כרטיסים חכמים, USB Token ואמצעים ביומטריים.

קרא עוד »